Najpopularniejsze etui na telefon LG V30

Najpopularniejsze etui na telefon LG V30

Etui na smartfony pełnią obecnie wiele funkcji. Ich głównym zadaniem jest ochrona urządzeń przed uszkodzeniami, jednak coraz częściej stanowią też istotny dodatek do ubioru. Wybór wzorów jest ogromny, a na podjęcie decyzji często wpływa aktualna moda i chęć wyrażenia siebie. Jakie są najpopularniejsze etui na telefon LG V30?

LG V30 – jakie etui wybrać?

W sklepach odnajdziesz wiele rodzajów etui posiadających mających właściwości. Przede wszystkim produkowane są z różnego rodzaju tworzyw. Najpopularniejszymi etui na LG V30 są futerały silikonowe, ze względu na możliwość ich personalizacji i mnóstwo wzorów do wyboru.

Posiadacze smartfonów przywiązują szczególną uwagę także do tego, w jakim stopniu ich urządzenie będzie chronione przed mechanicznymi uszkodzeniami. Dlatego u szczytu listy produktów zapewniających telefonom bezpieczeństwo plasują się także etui pancerne i kabury.

Najpopularniejsze etui na telefon LG v30 – z tworzywa

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że case ze sztucznego tworzywa również zapewnia dobrą ochronę. Materiał o nazwie TPU, z którego wykonuje się gumowe etui do LG V30, jest materiałem wyjątkowo wytrzymałym i elastycznym. Wykonane z niego produkty dostępne w sklepie etuo.pl mają przedłużone ranty. Dzięki nim Twój smartfon może zostać odłożony ekranem do dołu bez ryzyka zarysowania szkła. Ze względu na swoją elastyczność, tworzywo nie tylko jest odporne na wyginanie, ale również amortyzuje wstrząsy. Jeśli zastanawiasz się, jakie etui do LG V30 ochroni Twoje urządzenie przed większością wypadków, weź pod uwagę model z TPU.

Najmodniejsze wzory

Tym, co szczególnie wpływa na popularność gumowych futerałów, jest ogrom wzorów, w jakich występują. Case na telefon może być sposobem na wyrażenie siebie, ciekawym dopełnieniem modnej stylizacji, elementem wystroju świątecznego lub ważnym symbolem. Poszukując etui do LG V30, możesz trafić między innymi na designy przedstawiające rośliny, zwierzęta i krajobrazy. Oprócz całej gamy kolorów produktów monochromatycznych odnajdziesz różne ciekawe grafiki. Jeśli zastanawiasz się, jakie etui do LG V30 będzie najmodniejsze, polecane są wzory w stylu eco lub boho oraz minimalistyczne futerały z geometrycznym designem. Niesłabnącą popularnością cieszą się również etui z zabawnymi sentencjami.

Szczególne okazje i wyjątkowe prezenty

Jeśli lubisz za pomocą ubrań i dodatków nawiązywać do aktualnej sytuacji lub pory roku, bez problemu znajdziesz doskonałe etui dla siebie. W bogatej ofercie etui dedykowanych LG V30 pojawia się wiele wzorów związanych ze świętami Bożego Narodzenia, Wielkanocą lub Halloween. Możliwy jest również zakup futerałów z motywami letnimi i wakacyjnymi. Nie zapominaj, że case na smartfon to świetny prezent. Silikonowe etui występują w wersjach tematycznych, związanych między innymi z Dniem Ojca czy Dniem Matki. Wyjątkowym prezentem dla bliskiej osoby może być również etui z osobistym zdjęciem. Sklep etuo.pl umożliwia samodzielne stworzenie projektu futerału z własnymi grafikami i napisami. Decydując się na zakup pokrowca na telefon, pamiętaj o tym, aby wziąć pod uwagę jakość nadruku i użytych materiałów.