Popularne etui na telefon Samsung Galaxy A50

Popularne etui na telefon Samsung Galaxy A50

To właśnie dzięki prostej i szybkiej możliwości zmiany etui w naszym telefonie mamy szansę stosunkowo niedużym kosztem całkowicie zmienić wygląd naszego smartfona. Co ważne, takie etui na telefon Samsung A50 stanowi też dodatkowe zabezpieczenie sprzętu, dzięki któremu nie będzie on podatny na zarysowania, ewentualne uszkodzenia mechaniczne czy uderzenia, co również w praktyce okazuje się być bardzo ważne. Dlatego wybierając etui na Samsung A50, nie musimy martwić się o kwestie bezpieczeństwa, gdyż każde etui w pewien sposób będzie w stanie ochronić nasz telefon – możemy natomiast zastanowić się nad tym, jaka stylistyka odpowiada nam najbardziej. Etui na Samsung A50 może być silikonowe, wykonane z aluminium lub poliwęglanu, lub też przyjąć formę pokrowca typu Wallet Book, czyli otwieranej książki.

Eleganckie i minimalistyczne etui Samsung A50

To Wallet Book wykonany z przyjemnego w dotyku tworzywa, który zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz utrzymany jest w klasycznej, minimalistycznej, białej kolorystyce. Etui posiada zapinanie na magnes, może też pełnić funkcję podstawki, a także portfela, gdzie obok telefonu możemy przechowywać również coś drobnego. Co ważne, obok samego pokrowca w formie książki, standardowo to etui na Samsung Galaxy A50 posiada również specjalne szkło hartowane na wyświetlacz, które dodatkowo zabezpiecza telefon na wypadek uderzenia. Dzięki klasycznej stylistyce oraz dzięki tak stonowanemu kolorowi, pokrowiec z pewnością przypadnie do gustu wielu osobom, szybko się nam nie znudzi i podkreśli indywidualny charakter naszego telefonu. Montaż etui jest bardzo prosty, jest to też etui dedykowane dla tego modelu telefonu, które posiada wszelkie niezbędne wycięcia na aparat fotograficzny czy przyciski.

Etui Aluminum Fantastic- egzotyczne liście

Jest to etui składające się ze szkła hartowanego na szybkę telefonu oraz aluminiowego pokrowca na tył. Jest ono utrzymane w stylistyce urban jungle, jakże modnej w ostatnim czasie, gdzie znajdziemy piękny nadruk z motywem liści monstery. Z pewnością docenimy ten pokrowiec na Samsung A50 – etui utrzymane w kolorystyce ciemnej zieleni, które jest bardzo eleganckie, stonowane, ale i ciekawe. Kolor jest intensywny, nie blaknie i się nie ściera, a samo etui ma szansę przypaść do gustu wielu osobom, nie tylko miłośnikom przyrody. Dzięki takiemu gadżetowi telefon zachowuje swój pierwotny kształt, pokrowca nie trzeba dodatkowo otwierać czy zamykać, co ułatwia szybki dostęp do smartfona. Dodatkową zaletą są specjalnie zabezpieczone krawędzie telefonu Samsung Galaxy A50- etui posiada specjalną ramę zapewniającą ochronę na bokach, które utrzymane są w klasycznej, czarnej kolorystyce.