Ranking etui na telefon Huawei P8 lite

Ranking etui na telefon Huawei P8 lite

Etui zalicza się do niezbędnych akcesoriów, w które musimy się wyposażyć zaraz po zakupie telefonu. Pełni ono funkcję ochronną, zapobiegając zarysowaniom oraz uszkodzeniom smartfona. Jednak funkcjonalność można połączyć z atrakcyjnym designem, tak aby pokrowiec nie tylko ochronił naszego smartfona, ale też cieszył oczy właściciela. Jakie etui na Huawei P8 Lite warto wybrać? Oto krótki ranking, który z pewności ułatwi podjęcie decyzji:

5. X Level Vintage Red Wine

Etui na Huawei P8 Lite z seri Vintage to wysokiej jakości pokrowiec z eko-skóry, który zapewnia doskonałą ochronę – zabezpiecza urządzenie przed otarciami, zarysowaniami oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Wykonany z usztywnionego materiału wyróżnia się smukłą konstrukcją, która nie powiększa smartfona. Etui doskonale leży w dłoni oraz jest odporne na zabrudzenia.

4. Flex Book Fantastic Fraktal

Dedykowane dla Huawei P8 Lite etui w formie książki chroni zarówno obudowę, jak i sam ekran telefonu. Jego zaletą jest możliwość złożenia pokrowca, co umożliwia wygodne ustawienie smartfona na stole lub biurku. Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości materiału, który imituje skórę. Pokrowiec jest wytrzymały i przyjemny w dotyku. Wewnętrzny case dodatkowo zabezpiecza kanty smartfona. Etui na Huawei P8 Lite wyróżnia się bardzo atrakcyjnym nadrukiem, który z pewnością będzie przyciągać wzrok innych.

3. Flip Fantastic Pizza

Kabura to typ etui, które zapewnia bardzo wysoki stopień ochrony, ponieważ osłania całe urządzenie. Ten model posiada bardzo praktyczną dodatkową kieszonkę, na przykład na dokumenty lub kartę kredytową. Etui na telefon Huawei P8 Lite wyposażone jest w magnez, który zabezpiecza przed przypadkowym otwieraniem się. Nie sposób nie zauważyć atrakcyjnego wzoru, którym wyróżnia się ten pokrowiec – motyw pizzy wprawi w dobry humor wszystkich miłośników smacznego jedzenia.

2. Fantastic Case Tabliczka Czekolady

Bardzo praktyczne silikonowe etui do Huawei P8 Lite doskonale przylega do telefonu oraz amortyzuje upadki. Zabezpiecza również brzegi ekranu, nie powiększając smartfona. Pokrowiec nie tylko chroni telefon przed zadrapaniem lub uszkodzeniem, ale też wyróżnia się niebanalnym designem – tylna cześć etui posiada nadruk przedstawiający tabliczkę czekolady.

1. Foto Case wieża Eiffla na tle Miasta

Etui, które ozdobione jest bardzo wyraźnym zdjęciem przedstawiającym wieżę Eiffla to gwarancja oryginalnego wyglądu. Case z fotografią odporny jest na ścieranie i odkształcenia oraz zapewnia doskonałą ochronę smartfona. Co więcej, wygodnie leży w dłoni i umożliwia komfortowy dostęp do wszystkich przycisków.